Close

We mogen weer “echt” rugbyen

Door de nieuwe versoepeling van de coronamaatregelen mogen en kunnen we allemaal weer ,ongeacht leeftijd, zonder restricties trainen. De senioren mogen met een maximale groepsgrootte van 50 personen trainen. Dit betekent dat de schouders weer getraind moeten worden op het incasseren van tackles, want na praktisch één jaar, kan “echt rugbyen” dan eindelijk weer. Niet alleen mogen we trainen, maar het clubhuis en de kleedkamers zijn ook van het slot.

 

Daarom in dit bericht een overzicht van de huidige maatregelen die van toepassing zijn bij De Duuvels:

 

  • – De kleedkamers zijn weer open. Er mag en kan gebruik gemaakt worden van de douches.

  • – Het clubhuis is weer open en daarmee ook de tap. Binnen het clubhuis gelden de algemene horeca regels:

  •       – Maximaal 4 personen per tafel.

  •       – Vaste zitplaats.

  •       – Registratie verplicht via QR code.

  •       – Gezondheidscheck verplicht.

  • – Publiek is niet toegestaan tijdens trainingen.

  • – De algemene hygiëne regels blijven van kracht zoals goed handen wassen, en bij klachten thuis blijven. 


  • Wij adviseren nog steeds om een eigen waterfles mee te nemen tijdens de training


We kunnen weer genoeg, dus zien wij je vrijdag op ons veld? Ken jij iemand die altijd al keer heeft willen rugbyen? Neem ze dan mee naar de training! Geïnteresseerde kunnen vrijblijvend 6 weken mee komen trainen. Ook al train je zelf niet mee, maar ken je wel iemand; stuur dan dit bericht door. Het enige wat er nodig is, zijn een paar sportschoenen (liefst noppenschoenen) en kleren die vies mogen worden. 


We vragen aan kennismakers om zich aan te melden via het formulier via de knop in de banner, zodat wij iedereen goed kunnen ontvangen.

Facebook
Telegram
WhatsApp
Email

It’s devilish nice to be a Duuvel!

Bedankt!

We nemen zo snel mogelijk contact met je op.